Nastavte si sami, jak s Vámi máme komunikovat

Vadí vám poštovní obálky a ve schránce příliš mnoho tiskovin? Vyhovuje vám víc e-mail, nebo trvalý příkaz? Stačí jedna minuta a už víme!

            

 Co vše si můžete nastavit?

  • Množství zásilek v roce Někomu vyhovuje lépe, když zasíláme informace častěji a svou podporu rozdělí do menších částek vícekrát ročně. Někdo raději pošle dar nárazově 1x nebo 2x ročně a informace během roku nevítá. Někdo zasílá dar jen 1x ročně, ale informace přesto dostávat chce. Budeme rádi, když budeme moci počet zásilek nastavit podle Vašeho přání. Můžete dostat třeba jen potvrzení o daru v lednu a pak jeden dopis před vánoci. 
  • Vyhovuje vám víc e-mail? Od příštího roku budeme více rozvíjet i naši e-mailovou komunikaci. Pokud nám v dotazníku poskytnete svou emailovou adresu, budeme zasílat informace i elektronicky. Nebo výhradně elektronicky. :-)
  • Pokud si nastavíte trvalý příkaz v náš prospěch, budeme Vám zasílat 4 dopisy ročně, abyste věděli, co je u nás nového. Nebo si množství dopisů v dotazníku nastavte jinak, pak vaši volbu budeme samozřejmě respektovat.