Přeskočit na obsah
This story was used in the OCFA report 2020. This story was used in the OCFA report 2020: Luisa Fernando lives in Búzi, Mozambique. She has multiple disabilities; she cannot walk or talk. After the terrible cyclone Eloise destroyed their house, they had to face strong floods and escape to the highest and safest place in the village. They are currently living in a transitory house with more than 50 other families. In the middle of this transitory home and community, there is no stopping Luisa from exploring her surroundings: with physical activities and assistive devices, she is now learning to walk on her own.

Kruh přátel

Staňte se členy Kruhu přátel a pomáhejte s námi nevidomým a zrakově postiženým v rozvojových afrických zemích. Vaše pravidelná podpora je zárukou udržitelnosti našich projektů a tím i efektivnější pomoci lidem, kteří ji potřebují.

Prosím, vyplňte KONTAKTNÍ DOTAZNÍK níže a zřiďte si trvalý příkaz k úhradě na nejméně 100 Kč měsíčně. I částka 100 Kč měsíčně může člověku v rozvojovém světě zachránit zrak!

Bankovní spojení: SVĚTLO PRO SVĚT - Light for the World, o. s. Číslo účtu pro dary Kruhu Přátel: 1002 582 504/2700 UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Na Příkopě 858/20, Praha 1 Variabilní symbol: po Vašem přihlášení a před provedením první platby Vám zašleme unikátní variabilní symbol e-mailem. Konstantní symbol: 0558
Odesláním formuláře dávám sdružení Světlo pro svět - Light for the World, o. s. souhlas s nakládáním s uvedenými osobními údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje nebudou předány žádné další straně.