Přeskočit na obsah

Během proti slepotě / Run Against Blindness

Registruj se na závody a vrať zrak až třem lidem v Africe / Register for a race and you restore the eyesight of up to three people in Africa at the same time!

FOR ENGLISH PLEASE CLICK HERE

Od roku 2009 jsme charitativním partnerem běžecké série RunCzech. Nákupem registrace na závod přes Světlo pro svět běžec zaplatí tři operace šedého zákalu a navrátí tak zrak až třem nevidomým lidem v Africe. Koupí startovního čísla přes naši organizaci pomáháte financovat projekty oční péče v Etiopii, Burkině Faso, Jižním Súdánu, Ugandě a Konžské demokratické republice.

Od začátku naší spolupráce s Prague International Marathon jsme na darech získali milióny korun, díky kterým jsme provedli tisíce operací šedého zákalu i trachomu. Děkujeme!

Za pouhých 800,-Kč dokážeme vrátit zrak pomocí operace šedého zákalu anebo za 400,-Kč odstraníme následky druhé nejčastější příčiny slepoty – trachomu.

Můžete nás podpořit zakoupením čísla na tyto závody:

1/2Maraton Praha 20246.4.20243.750,- KčVYPRODÁNO

Jak můžeš svým během pomoct?

  • Zakoupením charitativního startovního čísla u nás. Registrace do všech otevřených závodů je možná při rozkliknutí linku výše.
  • Můžeš se stát naším Dobroběžcem a uspořádat sbírku mezi přáteli, kolegy a rodinou a vrátit tak zrak více lidem. Máš na to odvahu? Pro více informací prosím napiš na email: info@svetloprosvet.cz.
  • Běhej v našem tričku. Komu by neslušela žlutá🙂.

Pokud je závod u RunCzechu i u naší organizace vyprodán a nemůžete sehnat startovní číslo ani u jiných neziskových organizací, zkuste nás kontaktovat a zařadit se na čekací listinu. Možná někdo svou registraci neuhradí nebo nebude nakonec moci běžet. Pište na info@svetloprosvet.cz.

REGISTRACE KROK ZA KROKEM DO ZÁVODŮ RUNCZECH:

  • 1) Vyplníte registrační formulář a odešlete. Registrovat se musí každý běžec zvlášť, pro jeden email je možná pouze jedna registrace na jeden závod.
  • 2) Automaticky se vám vygeneruje email s variabilním symbolem, číslem účtu a částkou (v případě uvedení špatného variabilního symbolu se platba nespáruje).
  • 3) Startovní poplatek je potřeba uhradit do 3 dnů. Poté Vám systém automaticky zašle upomínku a pokud ani pak do 2 dnů neobdržíme platbu, obsazené číslo se znovu uvolní.
  • 4) Po úhradě startovního poplatku do 5 prac. dnů a připsání na náš účet (pod správným var. symbolem) se platby propojí a odešle se vám email č. 2 s registračním kódem.
  • 5) Dle návodu v emailu si na stránkách runczech.cz vytvoříte svoje Runners ID (nebo se přihlásíte do již existujícího ID), vložíte náš registrační kód a tak získáte startovní číslo.
  • 6) Startovní číslo si vyzvednete před závodem přímo u RunCzechu.

Přejeme krásné sportovní zážitky!